Zaczyn

Zaczyn to spotkanie teologiczne, podczas którego poznamy najważniejsze prawdy wiary. Spotkanie będzie miało formę wykładu, który poprowadzi dla nas O. Gaweł Włodarczyk. Po każdym wykładzie będzie miała miejsce część poświęcona zadawaniu przez was pytań. Odbywać się będą również cyklicznie spotkania typu Q&A. 
Ponadto planujemy zapraszać intersujących gości - specjalistów w omawianych przez nas dziedzinach.  

W każdy wtorek o godz. 19:15, zapraszamy!

Słowo się rzekło

W środowe spotkania biblijno-modlitewne Słowo Się Rzekło, będziemy co tydzień rozważać wybrane fragmenty z Liturgii Słowa z nadchodzącej niedzieli. Spotkania będą dzielić się na trzy części. Na początku będziemy samodzielnie rozważać dany fragment w ciszy, później nastąpi konferencja przygotowana przez naszego duszpasterza, a na koniec rozejdziemy się na mniejsze grupy, w których podzielimy się swoimi przemyśleniami. Każdy fragment będziemy mogli rozważać w dwóch tłumaczeniach - Biblii Tysiąclecia i Biblii Gdańskiej z 1632r. 

Spotykamy się w środy o godzinie 19:15.

Karmnik

Karmik - spotkania modlitewno-kulinarne. Spotykamy się o 19:00 na mszy świętej, po której integrujemy się robiąc kolację. Raz rolujemy sushi, innym razem kulamy kluski, czyli czwartkowe kulinarne wycieczki po globie.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania Taizé

Raz w miesiącu w soboty spotkamy się na modlitwie Taizé. W tym roku modlitwy będą otwarte dla wszystkich, nie tylko dla ludzi z duszpasterstwa. Taize to mała miejscowość we Francji w której żyję wspólnota ekumenicznych braci. Chcemy pokazać wam cząstkę tego jak wyglądają modlitwy w tamtym miejscu. Łączą one w sobie piękne pieśni, śpiewane w różnych językach, wraz z rozważaniem pisma. Śpiewy Taizé są znane na całym świecie ze swojej prostoty i piękna. Gorąco zapraszamy wszystkich w soboty o 20:00 do kościoła na modlitwy. Informację o nadchodzących spotykaniach będą pojawiać się na naszych mediach społecznościowych.

Schola

Szukasz niezapomnianych przeżyć i wspaniałych przyjaźni, a jednocześnie kochasz śpiewać? Wpadnij do nas na Scholę i doświadcz osobiście jakim cudownym uczuciem jest uczestniczenie w oprawie akademickiej Mszy św. 

Próby odbywają się w piątki o godz. 17.00 oraz w niedziele przed Mszą o godz. 17.30