Bazar

Szukasz przestrzeni do dyskusji nad miejscem Boga i chrześcijaństwa we współczesnym świecie? Zapraszamy na spotkania społeczno-kulturalne, na których - jak na bazarze, na którym wymienia się coś więcej niż tylko dobra materialne - będziemy dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi świata, 
który nas otacza.

Wpadaj w każdy wtorek o godz. 19.00!

Poplątani

Poplątani to przestrzeń w której będziemy rozmawiać na najbardziej nurtujące nas tematy z zakresu psychologii.
Zastanawiasz się dlaczego w pewnych sytuacjach zachowujesz się tak a nie inaczej? Jak pomagać, żeby realnie pomóc? Czy psychologia i wiara mogą iść ze sobą w parze? Czym są zaburzenia psychiczne i do kogo się udać szukając pomocy?

Jesteśmy Łukasz i Alicja i na te i inne pytania będziemy starali się wam odpowiedzieć w każdą środę o godzinie 19:00. Zaprosimy też wielu specjalistów którzy chętnie podzielą się z wami swoim doświadczeniem i odpowiedzą na wasze pytania.

Między wersami

Czy Ty też natrafiasz w modlitwie na momenty, kiedy nagle brakuje Ci słów? A czy pamiętasz zdanie Jezusa? „Wy tak się módlcie: Ojcze nasz…”. W czwartkowe wieczory przyglądamy się modlitwie „Ojcze Nasz” przez pryzmat Nowego Testamentu. Spotkania podzielone są na trzy części: osobistą modlitwę fragmentem Pisma Świętego, rozmowę na ten temat w grupach oraz konferencję przygotowaną przez naszego duszpasterza. 

Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 19.00 Chętnych zapraszamy na Adorację od 18.00

Venite

Na piątkowe spotkania PRZYCHODZIMY, aby adorować Najświętszy Sakrament i zanurzyć się w muzyce. Śpiewy z Taizé oraz akompaniament instrumentów muzycznych mają skierować naszą uwagę na Chrystusa, bo to On jest w centrum naszych spotkań.  Jeśli pragniesz wyciszyć się, podziękować Panu Bogu za miniony tydzień i po prostu przy Nim trwać, te spotkania są właśnie dla Ciebie!
  
Zapraszamy w piątki na 20:00, a chętnych na 19:30 na próbę śpiewu. 

Schola

Szukasz niezapomnianych przeżyć i wspaniałych przyjaźni, a jednocześnie kochasz śpiewać? Wpadnij do nas na Scholę i doświadcz osobiście jakim cudownym uczuciem jest uczestniczenie w oprawie akademickiej Mszy św. 

Próby odbywają się w piątki o godz. 17.00 oraz w niedziele przed Mszą o godz. 17.30

Wolontariat

Czy kiedykolwiek pomagałeś osobie niepełnosprawnej i jednocześnie zanurzałeś się w świat niesamowitych historii? Jeżeli nie to warto spróbować. Pani Ela jest niepełnosprawną ok. 60-letnią Panią z Solca, należącą niegdyś do naszego duszpasterstwa, której pomagamy w czynnościach życia codziennego. Więcej szczegółów u odpowiedzialnych: Łukasz Ogrodnik - 501363057, Weronika Michalska - 601593320 lub na grupie DA Freta 10 - tablica ogłoszeń.  Wypatruj grafiku dyżurów!